بدون نظر
 
رئیس اتاق اصناف مشهد:
تخریب اموال عمومی به بهانه دغدغه‎های اقتصادی محکوم است
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: هتک حرمت شعائر دینی، توهین به اصل ولایت فقیه، تحریق و تخریب اموال عمومی به بهانه اعتراض به دغدغه‎های اقتصادی محکوم است.

به گزارش محراب خبر، محمود بنانژاد در گفت‌وگو با صنعت۸، پیرامون اغتشاشات اخیر خیابانی، اظهار کرد: هتک حرمت شعائر دینی، توهین به اصل ولایت فقیه، تحریق و تخریب اموال عمومی به بهانه اعتراض به دغدغه‎های اقتصادی؛ آب به آسیاب دشمن ریختن است.

رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن محکوم کردن این کارها، بیان کرد: مطالبات صنفی و قانونی اصناف همواره وجود داشته است و مدیران اصناف در گفتمان با دستگاه‌های اجرایی و متولیان در اعاده آن همواره کوشیده‌اند.

وی افزود: مدیران اصناف مرز میان انتقاد و اغتشاش را می‌شناسند و با دنبال کردن مطالبات صنفی از مجاری قانونی، با حرکاتی از این دست مخالف هستند و هرگز در پی برآورده شدن خواسته‌های شیطانی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نیستند.

بنانژاد خاطرنشان کرد: این‌گونه تحرکات پیامدهای سوئی همچون فرار سرمایه‌ها، ناامنی و ایجاد نگرانی برای اقشار مختلف مردم را در پی دارد که به نفع هیچکس جز بدخواهان نظام نیست.

رئیس اتاق اصناف مشهد تأکید کرد: اصناف مظهر جانفشانی و وفاداری در جهت تحقق آرمان‌های اسلام و قرآن هستند و مثل گذشته همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخریب اموال عمومی به بهانه دغدغه‎های اقتصادی محکوم است شهادت شیخ نمر نشان‌دهنده رفتار رادیکال عربستان است دهمین همایش هم‌اندیشی مداحان و شاعران پیشکسوت و جوان کشور در مشهد تفکر سازش با آمریکا، شهید حججی و سردار سلیمانی تولید نمی کند/ طراحان خارجی فتنه در سال ۸۸، بدنبال تسخیر ایران بودند خاستگاه اصلی ۹ دی تجدید میثاق با ولایت فقیه بود نهم دی، روز پاسخ ملت به انقلابی‌نمایی و دفاع از ارزش‌های انقلاب و دین بود ثبت نام بیش از ۶۰۰۰ هزار کودک جهت شرکت در سومین «جشنواره غنچه‌های امید» وجود مهدهای کودک با توجه به شرایط امروز ضروری است موافقان و مخالفان مهدهای کودک چه می‌گویند؟ اسامی ۱۵ نماینده مخالف “اعلام قدس به عنوان پایتخت همیشگی فلسطین” در اختیار هیات رئیسه است سومین جشنواره «غنچه‌های امید» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود صندلی‌هایی که خالی ماند