بدون نظر
 
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
۳۴۰ هزار مورد بازرسی طی ۸ ماهه سال ۹۶
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 8 ماهه سال 96، بیش از 340 هزار مورد بازرسی در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان انجام شده است.

به گزارش محراب خبر به نقل از صنعت۸، علی باخرد در خصوص بازرسی‌های انجام شده طی ۸ماهه گذشته، اظهارداشت: طی ۸ ماهه سال ۹۶، بیش از ۳۴۰ هزار مورد بازرسی در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان انجام شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود: این بازرسی‌ها به دنبال اجرای طرح‌های نظارتی نوروز، ماه مبارک رمضان، ویژه مسافرت‌های تابستانی، محرم و صفر و سایر انجام شده و در مجموع، طی آن ۲۱ هزار پرونده تخلف به ارزش بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال تنظیم شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در این مدت ۵ هزار و ۸۰۰ مورد گشت مشترک بازرسی با سایر دستگاه‌های مرتبط با حوزه نظارت و بازرسی و ۸هزار و ۹۰۰ مورد گشت خودرویی و موتوری انجام شده است.

باخرد ابراز کرد: علاوه بر این در این مدت، ۱۹ هزار مورد بازرسی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا انجام شده است که طی آن ۳۵۰ پرونده تخلف به ارزش حدود ۴۳ میلیارد ریال تشکیل شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بادآور شد: در این مدت بیش از ۱۲هزار مورد شکایت و گزارش مردمی از طریق تلفن، مکتوب، حضوری و ناظران افتخاری دریافت شده است و ضمناً از مجموع یک هزار و ۷۳۷ شکایات کتبی و حضوری ۵۳۰ پرونده در مرحله رسیدگی منجر به رضایت شاکی و بیش از ۵ میلیارد ریال به شاکیان در مراحل اولیه رسیدگی عودت شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نمایشگاه تاتارستان فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری پوشاک جبهه مقاومت مصمم‌تر به دنبال آزادی قدس می‌رود ۳۴۰ هزار مورد بازرسی طی ۸ ماهه سال ۹۶ کشورهای اسلامی با ثروت و سلاح به میدان بیایند؛ برای آزادی قدس رهبران جهان عرب و دولت خودگردان پاسخگو باشند نحوه هزینه‌کرد صحیح از افزایش قمیت نفت در بودجه مهم‌تر است آمادگی شهرک‌های صنعتی استان جهت استقرار اصناف تولیدی نوزاد را انگلیسی بیاموزیم تا محو فرهنگ غربی شود حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است زلزله و اخلاق عمومی از زبان استاد آخوندی زنده بودن انقلاب منوط به حضور مردم در عرصه‌های گوناگون است خروجی کار صالحین، خدمت‌رسانی بیشتر در جامعه است