بدون نظر
 
سفیر فلسطین در ایران:
کشورهای اسلامی با ثروت و سلاح به میدان بیایند؛ برای آزادی قدس
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۶ در ۴:۰۷ ب.ظ
 
سفیر فلسطین در ایران گفت: کشوری که ثروت دارد با ثروتش و کشوری که سلاح دارد، سلاح تدارک ببیند و در کل هر کشوری که توان حمایت دارد به میدان بیاید جهت ایجاد یک ارتش اسلامی قوی برای آزادی نه‌تنها قدس بلکه برای آزادی فلسطین.

صلاح الزواوی در گفت‌وگو با محراب خبر، ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته وحدت، در خصوص اقدام اخیر ترامپ برای جابه‌جایی سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس شریف، اظهار کرد: بهتر است به سخن امام خمینی(ره) اشاره کنیم که ایشان آزادی قدس شریف را به آزادی و استقلال ایران گره زدند و گفتند که قدس باید آزاد گردد.

سفیر فلسطین در ایران اضافه کرد: در همین راستا ایشان اعلام کردند که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس باشد و متأسفانه در همان زمان صدام به ایران حمله کرد و در همین موقع که خبر جنگ به امام راحل رسید ایشان فرمودند راه قدس از کربلا می‌گذرد و خیر در آن چیزی است که اتفاق می‌افتد.

وی بیان کرد: برای این اتفاقی هم که اخیرا از جانب آمریکا برای جابه‌جایی سفارت افتاده است ما هم می‌گوییم خیر در آن چیزی است که اتفاق می‌افتد چراکه باعث وحدت فلسطینی‌ها و کشورهای اسلامی حول مسئله فلسطین رخ می‌دهد.

زوازی عنوان کرد: بدون تردید آزاداندیشی باید به آزادی فلسطین فکر کند و امید داریم که تمامی کشورهای اسلامی به عنوان پشتیبان فلسطین در این ماجرا حضور می‌یابند.

سفیر فلسطین در ایران تأکید کرد: آزادی فلسطین به زودی اتفاق می‌افتد به برکت انقلاب اسلامی و وحدت بین مسلمین برای حل اختلافات خیلی کمک بزرگی است.

وی یادآورشد: دیگر کشورهای اسلامی هیچ بهانه‌ای برای پشتیبانی از ترامپ ندارند، کشوری که ثروت دارد با ثروتش و کشوری که سلاح دارد، سلاح تدارک ببیند و در کل هر کشوری که توان حمایت دارد به میدان بیاید جهت ایجاد یک ارتش اسلامی قوی برای آزادی نه‌تنها قدس بلکه برای آزادی فلسطین.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نمایشگاه تاتارستان فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری پوشاک جبهه مقاومت مصمم‌تر به دنبال آزادی قدس می‌رود ۳۴۰ هزار مورد بازرسی طی ۸ ماهه سال ۹۶ کشورهای اسلامی با ثروت و سلاح به میدان بیایند؛ برای آزادی قدس رهبران جهان عرب و دولت خودگردان پاسخگو باشند نحوه هزینه‌کرد صحیح از افزایش قمیت نفت در بودجه مهم‌تر است آمادگی شهرک‌های صنعتی استان جهت استقرار اصناف تولیدی نوزاد را انگلیسی بیاموزیم تا محو فرهنگ غربی شود حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است زلزله و اخلاق عمومی از زبان استاد آخوندی زنده بودن انقلاب منوط به حضور مردم در عرصه‌های گوناگون است خروجی کار صالحین، خدمت‌رسانی بیشتر در جامعه است