بدون نظر
 
رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری کشور:
نحوه هزینه‌کرد صحیح از افزایش قمیت نفت در بودجه مهم‌تر است
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۹ ق.ظ
 
رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری کشور گفت: اگر حتی تولید نفت و قیمت آن نیز افزایش نیابد و با همین وضعیت موجود می‌توان به رشد عالی و مطلوب دست یافت.

سیدمحمدمهدی حسینی‌منش در گفت‌وگو با صنعت۸، پیرامون افزایش قیمت نفت و تأثیر آن بر اقتصاد و تولید، اظهار کرد: در صورتی که تمایل برای انجام کار وجود داشته باشد راهکارهای فراوان برای این مهم وجود دارد، در این بین کارشناسان پولی و مالی و حتی کارشناسان حوزه صنعتی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند.

رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری کشور افزود: کارشناسان فنی مرتبط در بازارهای مختلف اعم از پولی و صنعتی به قدر یقین و مسلّم اعتقاد بر این دارند که اگر حتی تولید نفت و قیمت آن نیز افزایش نیابد و با همین وضعیت موجود می‌توان به رشد عالی و مطلوب دست یافت.

وی عنوان کرد: با همین ظرفیت‌ها اگر درست تدبیر شود با راهکارهای کوتاه‌مدت و میان‌مدت مبتنی با نگاه راهبردی بلندمدت می‌توان علاوه بر عبور از چاله رکود، کشور را حتی از نفت بی‌نیاز کرد.

حسینی‌منش با تأکید بر اینکه مشکل کشور مشکل مدیریتی و خلاء برنامه‌ریزی صحیح است و نه کمبود منابع، تصریح کرد: اگر چرخه تولید به معنی واقعی پشتیبانی شود و بانک‌ها واقعا پای کار بیایند و اطاله انجام کارهای مختلف بپرهیزند، یقین بدانید که علاوه بر چرخ صنعت، چرخ تولید در تمامی بخش‌ها اعم از ساختمان و کشاورزی نیز فعال می‌شود و حتی بخش خدمات را نیز می‌تواند دربر بگیرد.

رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری کشور یادآور شد: برنامه‌ریزی صحیح و مدیریت درست در قالب برنامه‌های مختلف با نگاه راهبردی نجات بخش وضعیت فعلی تولید و اشتغال در کشور است و متأسفانه جزیره‌ای کار کردن نتیجه مطلوبی را ارائه نخواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبران جهان عرب و دولت خودگردان پاسخگو باشند نحوه هزینه‌کرد صحیح از افزایش قمیت نفت در بودجه مهم‌تر است آمادگی شهرک‌های صنعتی استان جهت استقرار اصناف تولیدی نوزاد را انگلیسی بیاموزیم تا محو فرهنگ غربی شود حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است زلزله و اخلاق عمومی از زبان استاد آخوندی زنده بودن انقلاب منوط به حضور مردم در عرصه‌های گوناگون است خروجی کار صالحین، خدمت‌رسانی بیشتر در جامعه است نیروهای انقلابی در فضای مجازی ابتکار عمل را از بدخواهان نظام بگیرند فعالیت ۲۰۰ تیم بازرسی در سطح شهر مشهد در ایام دهه آخر صفر فردا صبح آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروها در دهه آخر صفر برپایی موکب قرارگاه منطقه ای شمالشرق نزاجا در تپه سلام