بدون نظر
 
7 دی ماه؛
سومین جشنواره «غنچه‌های امید» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۶ در ۸:۲۵ ق.ظ
 
دبیر اجرایی سومین جشنواره «غنچه‌های امید» از برگزاری سومین جشنواره «غنچه‌های امید» در حرم مطهر رضوی در تاریخ پنجشنبه هفتم دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش محراب خبر، ملیحه غیور در گفت‌وگو با مشهد پیام، با اعلام خبر برگزاری سومین جشنواره «غنچه‌های امید» در مشهد، گفت: این جشنواره برای سومین سال پیاپی هفتم دی ماه در سالن قدس حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: سومین جشنواره غنچه های امید با هدف افزایش روحیه جامعه‌پذیری کودکان از طریق برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری که بهترین آوردگاه به جلوه نشستن استعدادهای ناب کودکان این مرز و بوم است، برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی سومین جشنواره «غنچه‌های امید» ارتقاء و پرورش سطح مهارت خلاقیت، تفکر و تعامل گروهی در کودکان، آشنا کردن کودکان با مناسبت‌های ملی، مذهبی، اجتماعی و آموزش غیر مستقیم مفاهیم و آموزه‌ای انقلابی، ایجاد تحرک و پویایی و شبکه ارتباطی سازنده بین مهد ها همراه با انتقال تجربیات مربیان در راستای توانمند سازی مربیان را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

غیور در ادامه سخنان خود به موضوعات جشنواره اشاره کرد و بیان داشت: سیره و فرهنگ رضوی، دهه فجر ایثار و شهادت، آداب شهروندی و خانواده از جمله موضوعاتی است که در این جشنواره مد نظر قرار دارد.

وی دکلمه، سرود، الگوی برتر یاددهی و یادگیری، روخوانی قرآن، نمایش عروسکی، کاردستی و قصه گویی، مهارت‌های حسی و حرکتی، پرده خوانی و کتاب خوانی را از جمله قالب‌های این جشنواره خواند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سومین جشنواره «غنچه‌های امید» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود صندلی‌هایی که خالی ماند نمایشگاه تاتارستان فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری پوشاک جبهه مقاومت مصمم‌تر به دنبال آزادی قدس می‌رود ۳۴۰ هزار مورد بازرسی طی ۸ ماهه سال ۹۶ کشورهای اسلامی با ثروت و سلاح به میدان بیایند؛ برای آزادی قدس رهبران جهان عرب و دولت خودگردان پاسخگو باشند نحوه هزینه‌کرد صحیح از افزایش قمیت نفت در بودجه مهم‌تر است آمادگی شهرک‌های صنعتی استان جهت استقرار اصناف تولیدی نوزاد را انگلیسی بیاموزیم تا محو فرهنگ غربی شود حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است زلزله و اخلاق عمومی از زبان استاد آخوندی