بدون نظر
 
رییس موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‌های خراسان رضوی:
حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۵۶ ب.ظ
 
رییس موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‌های خراسان رضوی گفت: حمایت و تسهیل فعالیت پژوهشگران و شرکت‌های دانش بنیان و تلاش این بخش در اجرای عمیق پروژه‌های تحقیقاتی می‌تواند راهگشای حل بسیاری از مشکلات استان باشد.

به گزارش محراب خبر، سیدمصطفی رضوی اظهار کرد: هجدهمین نمایشگاه استانی پژوهش و فناوری از ۱۷ تا ۲۰ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد برگزار می‌شود.

رییس موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‌های خراسان رضوی با اشاره به حضور کلیه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های خصوصی، موسسات آموزش عالی و پژوهشکده‌های مختلف در این نمایشگاه، افزود: در این نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناورانه و فن بازار استان خراسان رضوی در معرض بازدید علاقه مندان قرار می‌گیرد.

رییس موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‌های خراسان رضوی با اشاره به شعار هفته پژوهش و فن بازار ادامه داد: قطعا با حرکت به سوی پژوهش‌های تقاضا محور و تجاری‌سازی فناوری به عنوان زیربنای تولید و اشتغال می توانیم به سمت تحقق هرچه بیشتر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور پیش رویم.

وی اظهارکرد: حمایت و تسهیل فعالیت پژوهشگران و شرکت‌های دانش بنیان و تلاش این بخش در اجرای عمیق پروژه‌های تحقیقاتی می‌تواند راهگشای حل بسیاری از مشکلات استان باشد.

رضوی خاطر نشان کرد: تلاش داریم با حضور در این نمایشگاه، دستاوردهای و فعالیتهای علمی، پژوهشی و آموزشی انجام‌شده در موسسه و توانمندی‌های خود را در حوزه مطالعات شهری ارائه دهیم و از بستر مناسب ایجاد شده در جهت شناسایی ظرفیت‌های تعاملی در حوزه تحقیقات، پژوهش و فناوری استان استفاده کنیم.

وی در پایان ضمن دعوت از کلیه مدیران شهری استان برای بازدید از خدمات پژوهشی و دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه موسسه آموزش،تحقیقات و مشاوره شهرداری‌های استان عنوان کرد: غرفه موسسه همه روز در ایام برگزاری نمایشگاه پژوهش و فناوری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است زلزله و اخلاق عمومی از زبان استاد آخوندی زنده بودن انقلاب منوط به حضور مردم در عرصه‌های گوناگون است خروجی کار صالحین، خدمت‌رسانی بیشتر در جامعه است نیروهای انقلابی در فضای مجازی ابتکار عمل را از بدخواهان نظام بگیرند فعالیت ۲۰۰ تیم بازرسی در سطح شهر مشهد در ایام دهه آخر صفر فردا صبح آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروها در دهه آخر صفر برپایی موکب قرارگاه منطقه ای شمالشرق نزاجا در تپه سلام تیم‌های بازرسی در تمامی نقاط شهر مستقر و آماده پاسخگویی سریع هستند صنعتگران پذیرای ۲۵۰ نفر زائر در دهه آخر صفر می‌شوند برخورد با تخلفات فقط در ۱۵ دقیقه هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد/ برخورد با متخلفان