بدون نظر
 
نائب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران و مهمان‌پذیران مشهد:
هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد/ برخورد با متخلفان
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۶ در ۹:۵۰ ق.ظ
 
نائب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران و مهمان‌پذیران مشهد گفت: هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد و در صورت بروز تخلف شماره 124 بهترین شماره برای ارائه نظرات و شکایات است که به صورت 24 ساعته ارائه خدمت انجام می‌شود.

به گزارش محراب خبر، مهدی آجیلیان، در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون ایام شلوغی دهه آخر صفر، اظهار کرد: در ایام اوج سفر سال‌‎های گذشته تعداد بازرسی‌های اتحادیه و مشترک با دستگاه‌های مربوطه افزایش داشته است که تقریبا تمامی موارد تأثیرگذار در رفاه حال زائر مورد بررسی قرار می‌گیرد و ایمنی، بهداشت و امنیت مهمترین گزینه‌های بازرسی است.

نائب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران و مهمان‌پذیران مشهد افزود: تمامی دستگاه‌های صنفی آمادگی این را دارند که با تمامی توان ارائه خدمت به زائر امام رضا(ع) داشته باشند.

آجیلیان عنوان کرد: یکی از معضلات موجود در ایام شلوغی مشهد، اجاره اماکن مسکونی غیر مجاز به مسافرین است، قبل از ایام شلوغی در بازرسی‌های دوره‌ای این منازل شناسایی می‌شوند و برای کسب مجوز و سیر مراحل قانونی به اداره مربوطه برای گرفتن مجوز موقت معرفی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در دهه آخر سفر و تمامی روزهای شلوغ سال مشهد، بازدیدهای موردی تشدید یافته که در صورت مشاهده با مورد مربوطه برخورد قانونی می‌شود و از تمامی مسافران عزیز تقاضا داریم که حتما در اماکن دارای مجوز اسکان یابند.

نائب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران و مهمان‌پذیران مشهد یادآور شد: هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد و در صورت بروز تخلف شماره ۱۲۴ بهترین شماره برای ارائه نظرات و شکایات است که به صورت ۲۴ ساعته ارائه خدمت انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برخورد با تخلفات فقط در ۱۵ دقیقه هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد/ برخورد با متخلفان آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند