بدون نظر
 
پیام معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا (ع) به بسیجیان؛
نیروهای انقلابی در فضای مجازی ابتکار عمل را از بدخواهان نظام بگیرند
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در ۸:۳۸ ق.ظ
 
بایستی فرزندان انقلاب که داعیه‌دار مکتب عاشورای حسینی هستند با شاخصه‌های مومن انقلابی بصیر و پای کار بیدار باشند و ابتکار عمل را در این فضا از معاندان و بدخواهان نظام بگیرند.

به گزارش محراب خبر، فضای مجازی بدون تردید یکی از ظرفیت‌های بی نظیری است که امروز در سطوح جوامع بشری جایگاه فوق العاده ای دارد و این فضا به قدرى حائز اهمیت است که رهبر انقلاب اهمیت آن را در طراز انقلاب اسلامی بیان مى کنند.

دنیای کفر و استکبار از این بستر نهایت استفاده را برای انهدام و سرنگونی فطرت پاک و الهی آدمیت می برد چراکه دارای جذابیت و به روز بودن غیر قابل انکارى است و به زعم کارشناسان غرب اگر تمام انرژی آن‌ها در دهه‌های اخیر صرف آنالیزه کردن مبانی اخلاقی و اعتقادی در قالب جنگ نرم می‌شد بی‌شک امروز پیروزی امپراطوری غرب را در سرزمین‌های اسلامی جشن می‌گرفتند‌.

این خیالات واهی و پوشالی دنیای غرب غافل از آن است که به مصداق آیه شریفه (یُرِیدُونَ أَنْ #یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ) (توبه/۳۲) نور خدا و فطرت الهی خاموش نشدنی است و اراده حق بر اشاعه و برپایی حکومت حق در سراسر گیتی است.

امروز دشمن با بکارگیرى تمام توان و قوای مالی، اقتصادی، اجتماعی و ابزاری با استفاده از ظرفیت عمیق فضای مجازی به میدان آمده است و به تعبیر رهبری اگر غفلت صورت پذیرد این فضا تبدیل به قتل‌گاه جوانان خواهد شد.

بایستی فرزندان انقلاب که داعیه‌دار مکتب عاشورای حسینی هستند با شاخصه‌های مومن انقلابی بصیر و پای کار بیدار باشند و ابتکار عمل را در این فضا از معاندان و بدخواهان نظام بگیرند و کارکرد فضای مجازی باید به نفع ارزش‌ها و مقدسات الهی مورد توجه و بررسی قرارگیرد.

با یک نگاه جامع فضای مجازی باید داراى شاخصه‌هایى از این دست باشد:

• تریبون انقلاب در عرصه های پیش رو باشد.
• زمینه‌ساز بیداری اسلامی و الهی تا حصول نتیجه باشد.
• حافظ دستاوردها و خون شهدا باشد.
• پاسخ‌دهنده شبهات بدخواهان در تمام عرصه‌های زندگی باشد.

با این توصیفات ارکان تربیتی شجره طیبه صالحین و بسیجیان عزیز بایستی سواد رسانه‌ای را کسب کرده و مجهز به سلاح علم و دانش روز شوند و از این ظرفیت موجود که در دسترس عموم جامعه به خصوص نسل جوان است، برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهره‌برداری لازم را داشته باشند.

در یک نگاه باید فضای مجازی توسط دلسوزان انقلاب و مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام تسخیر گردد و در پیچ‌های تاریخی و بزنگاه‌های انقلاب مروج و مبلغ ارزش‌ها باشد و انتظاراتی که از صحنه گردانان فضای مجازی به نفع دین و انقلاب است مواردى همچون انعکاس واقعیت‌ها، اعتمادسازی در بین جامعه پرهیز از دروغ و مطالب تفرقه انگیز است.

امید است با استعانت از خداوند متعال و خاندان عصمت و طهارت شاهد تحقق انقلاب مهدوی باشیم و در پیشگاه حضرتش رو سفید گردیم.

طلبه بسیجى حمید حمیدی‌فر، معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا (ع)

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نیروهای انقلابی در فضای مجازی ابتکار عمل را از بدخواهان نظام بگیرند فعالیت ۲۰۰ تیم بازرسی در سطح شهر مشهد در ایام دهه آخر صفر فردا صبح آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروها در دهه آخر صفر برپایی موکب قرارگاه منطقه ای شمالشرق نزاجا در تپه سلام تیم‌های بازرسی در تمامی نقاط شهر مستقر و آماده پاسخگویی سریع هستند صنعتگران پذیرای ۲۵۰ نفر زائر در دهه آخر صفر می‌شوند برخورد با تخلفات فقط در ۱۵ دقیقه هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد/ برخورد با متخلفان آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد