بدون نظر
 
اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ در ۸:۲۸ ق.ظ
 
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: باید از بهم ریختگی کشورهای غربی و مخصوصا آمریکا، کمال استفاده را کرد و از این اتحاد منطقه‌ای و اوضاع نابسامان دنیای استکبار کمال استفاده را برای پیشبرد اهداف انقلاب کرد.

اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون مواضع ترامپ در قبال جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: در ابتدا باید دید چرا ترامپ با همه این ویژگی ها که حتی به او می گویند دیوانه، رئیس جمهور شده است، نه او دیوانه نیست بلکه بسیار زرنگ و زیرک است زیرا اگر زیرک نبود که این قدر ثروت به دست نمی‌آورد و البته مردم آمریکا اجازه نمی‌دهند که یک دیوانه بر آن‌ها حکمرانی کند.

بادامچیان افزود: در رقابت بین هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، دستان پشت پرده که آمریکا را با دیکتاتوری جمعی اداره می‌کنند، علاقه داشتند که کلینتون بر سر قدرت بیاید ولی مردم آمریکا با توجه به این موضوع به ترامپ رأی دادند و از این گزاره می‌توان این نتیجه را گرفت که ترامپ نتیجه یک نارضایتی عمیق مردم آمریکا از نظام حاکم بر آمریکا است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بیان کرد: این شخص قصد اداره کشور خود را دارد و می داند که باید به این نا به سامانی‌ها پایان دهد ولی از جهتی با سیاست‌های مردان خاکستری پشت پرده نمی‌تواند سازگاری کند.

وی اضافه کرد: به دلیل وجود همین سیاست‌های دوگانه بر اثر مغایرت تصمیم‌گیری بین ترامپ و سایر افراد صاحب نفوذ در حکومت، دچار نا به سامانی شده است، مثلا در برابر قانون منع ورود اتباع برخی کشورها به آمریکا حتی قاضی‌های ایالتی نیز واکنش منفی نشان می‌دهند و از این دست مثال‌های بسیار است.

بادامچیان یاد آور شد: آمریکا دچار یک بحران همه جانبه است، به نحوی در موضوع اقتصاد آمریکا بزرگترین بدهکار بین کشورهای دنیاست و به زودی این شکنندگی اقتصادی نمایان می‌شود و اگر دولت‌ها رابطه پولی خود را با دلار آمریکا قطع کنند، بدون شک ایالات متحده با ورشکستگی اقتصادی رو به رو می‌شوند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکا از لحاظ فرهنگی نیز با مشکل جدی روبه‌رو است و چراکه مکتب لیبرال سرمایه داری نیز از پاسخ به سوالات بشر جامانده است.

وی با بیان اینکه ترامپ قادر به حل مسائل و معضلات آمریکا نیست، خاطرنشان کرد: موضوعات اجتماعی از جمله مسائل پیش روی آمریکا است و جریان تیراندازی در لاس وگاس نیز از جمله همین مسائل اجتماعی است و این قبیل اقدامات نشان‌دهنده در بن بست قرار داشتن آمریکا است و از طرفی مردم نیز اعتماد به مسئولان آنجا ندارند.

بادامچیان یادآور شد: باید از این فرصت به وجود آمده کمال استفاده را کرد و بر سر هیچ و پوچ نباید دعوا و منازعه کرد و یکی از نشانه‌های این مهم ختم شدن قائله کردستان و اتحاد بین چهار کشور بدون ریختن حتی یک قطره خون است و باید از این اتحاد منطقه‌ای و اوضاع نابسامان دنیای استکبار کمال استفاده را کرد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: در این وضعیت باید تمامی مشکلات داخلی کشور را کنار گذاشت و تحت ولایت رهبری کارها را پیش برد چراکه ایشان را همه قبول دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند