بدون نظر
 
جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) در امور اقشار:
فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۴ ق.ظ
 
جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) در امور اقشار گفت: استکبار ستیزی یکی از پایه‌های اصلی حکومت اسلامی ایران برای کمک به محرومین، پیشبرد اهداف انقلاب و بیداری همه جوامع بشری است.

یحیی سالاری، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) در امور اقشار در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون مسئله ۱۳ آبان، اظهار کرد: استیصال جدی و فرگیری که برای آمریکا در منطقه و جهان به وجود آمده است، به دلیل نقش مؤثر جمهوری اسلامی و به ویژه سپاه است.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) در امور اقشار افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان باعث تقویت این موضع در درون است که در نتیجه آن آمریکا زبون و ذلیل می‌شود و مرگ بر آمریکا در کشور فراگیر، پررنگ و عمیق‌تر جای می‌گیرد و در کل به یأس و فروپاشی آن‌ها منجر می‌شود.

سالاری بیان کرد: استکبار ستیزی یکی از پایه‌های اصلی حکومت اسلامی ایران برای کمک به محرومین، پیشبرد اهداف انقلاب و بیداری همه جوامع بشری است و این محور اصلی باعث انسجام و وحدت نیز شده است و حتی اگر در زمان‌هایی این تفکر کمی از جایگاه خود فاصله گرفته ولی در موضوع استکبار ستیزی دوباره این اتحاد به جایگاه اصلی خود و حتی قدرتمندتر از گذشته بازمی‌گردد و عملا هرقدر استکبار ستیزی تقویت شود، وحدت گسترده‌تر و مستحکم‌تر می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخریب اموال عمومی به بهانه دغدغه‎های اقتصادی محکوم است شهادت شیخ نمر نشان‌دهنده رفتار رادیکال عربستان است دهمین همایش هم‌اندیشی مداحان و شاعران پیشکسوت و جوان کشور در مشهد تفکر سازش با آمریکا، شهید حججی و سردار سلیمانی تولید نمی کند/ طراحان خارجی فتنه در سال ۸۸، بدنبال تسخیر ایران بودند خاستگاه اصلی ۹ دی تجدید میثاق با ولایت فقیه بود نهم دی، روز پاسخ ملت به انقلابی‌نمایی و دفاع از ارزش‌های انقلاب و دین بود ثبت نام بیش از ۶۰۰۰ هزار کودک جهت شرکت در سومین «جشنواره غنچه‌های امید» وجود مهدهای کودک با توجه به شرایط امروز ضروری است موافقان و مخالفان مهدهای کودک چه می‌گویند؟ اسامی ۱۵ نماینده مخالف “اعلام قدس به عنوان پایتخت همیشگی فلسطین” در اختیار هیات رئیسه است سومین جشنواره «غنچه‌های امید» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود صندلی‌هایی که خالی ماند