بدون نظر
 
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی در گفت‌‎وگو با «محراب خبر»:
فردا صبح آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروها در دهه آخر صفر
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ در ۱:۵۸ ب.ظ
 
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: از صبح فردا چهارشنبه 6 صبح، ممنوعیت تردد کامیون در مسیرهایی که زائران پیاده در حال تردد هستند و به جز حاملان مواد سوختنی و فاسدشدنی.

هادی امیدوار در گفت‌وگو با محراب خبر، اظهار کرد: از صبح فردا چهارشنبه ۶ صبح، ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در مسیرهایی که زائران پیاده در حال تردد هستند و به جز حاملان مواد سوختنی و فاسدشدنی.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: محور قدیم مشهد به نیشابور تا ملک آباد ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه، به جز خودروهای دارای مجوز و اتوبوس‌های شرکت واحد نیز برقرار است تا تردد زائران پیاده آقا علی ابن موسی‌الرضا (ع) آسان‌تر صورت گیرد و تردد موتور سیکلت نیز در تمامی بزرگراه‌ها و جاده‌ها نیز ممنوع است.

وی بیان کرد: این محدودیت‌ها تا ظهر یکشنبه هفته آینده ادامه دارد و از ساعت ۱۲ ظهر به بعد مسیر مشهد به باغچه برای خروج خودروها از مشهد و کمک به ترافیک بزرگراه شهید شوشتری یک طرفه می‌شود و در سایر مسیرها هیچ محدودیتی به جز ممنوعیت تردد خودروهای سنگین وجود ندارد.

امیدوار خاطرنشان کرد: خودروهای سنگین در این ایان فقط بعد از تاریکی هوا تا روشنایی صبح اجازه تردد دارند و ساعات تردد زائران پیاده مجاز به تردد نیستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فردا صبح آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروها در دهه آخر صفر برپایی موکب قرارگاه منطقه ای شمالشرق نزاجا در تپه سلام تیم‌های بازرسی در تمامی نقاط شهر مستقر و آماده پاسخگویی سریع هستند صنعتگران پذیرای ۲۵۰ نفر زائر در دهه آخر صفر می‌شوند برخورد با تخلفات فقط در ۱۵ دقیقه هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد/ برخورد با متخلفان آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است