بدون نظر
 
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
صنعتگران پذیرای ۲۵۰ نفر زائر در دهه آخر صفر می‌شوند
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: پذیرای 250 نفر در دهه آخر صفر در یکی از مدارس مشهد هستیم که برای آن‌ها ارائه خدمت انجام می‌شود.

مسعود مهدیزاده مقدم در گفت‌وگو با محراب خبر، اظهارکرد: پذیرای ۲۵۰ نفر در دهه آخر صفر در یکی از مدارس مشهد هستیم که برای آن‌ها ارائه خدمت انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی افزود: کاروان‌های پیاده در طول مسیر از طریق واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی مورد پذیرایی قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: این زائران عمومی هستند و صرفا از یک قشر خاص نیستند و تمامی وعده‌های غذایی به علاوه بحث پزشکی و تمامی خدمات آن‌ها حتی موضوعات فرهنگی در نظر گرفته شده است.

مهدیزاده مقدم یادآور شد: همه ما خادم این گنبد، بارگاه و زائر آقا علی بن موسی‌الرضا هستیم و همه باید سهمی را در این میهمانی بزرگ داشته باشیم و از همین رو صنعتگران شهرک‌های صنعتی در حرکتی خودجوش، اقدام را در سال گذشته انجام دادند و سال جاری نیز برای دومین مرتبه آن‌ را تکرار می‌کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی تصریح کرد: موضوع اسکان برای دومین سال در دست پیگیری واحدهای صنعتی قرار گرفته است ولی بحث استقبال و پذیرایی از زائر سال‌ها در دستور کار صنعتگران ما قرار دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمادگی شهرک‌های صنعتی استان جهت استقرار اصناف تولیدی نوزاد را انگلیسی بیاموزیم تا محو فرهنگ غربی شود حمایت از پژوهشگران راهگشای بسیاری از مشکلات استان است زلزله و اخلاق عمومی از زبان استاد آخوندی زنده بودن انقلاب منوط به حضور مردم در عرصه‌های گوناگون است خروجی کار صالحین، خدمت‌رسانی بیشتر در جامعه است نیروهای انقلابی در فضای مجازی ابتکار عمل را از بدخواهان نظام بگیرند فعالیت ۲۰۰ تیم بازرسی در سطح شهر مشهد در ایام دهه آخر صفر فردا صبح آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروها در دهه آخر صفر برپایی موکب قرارگاه منطقه ای شمالشرق نزاجا در تپه سلام تیم‌های بازرسی در تمامی نقاط شهر مستقر و آماده پاسخگویی سریع هستند صنعتگران پذیرای ۲۵۰ نفر زائر در دهه آخر صفر می‌شوند