بدون نظر
 
سردار جزایری در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ در ۹:۲۳ ق.ظ
 
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دولت‌های حاکم بر آمریکا دنبال تأمین منافع نامشروع خود هستند و بنابر این سیاست در تمامی دول گذشته نیز براساس همین موضع رفتار شده است.

سردار سرتیپ سیدمسعود جزایری، سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون اقدامات اخیر ترامپ و تضعیف آمریکا، اظهار کرد: دولت‌های مختلفی که از چندین سال پیش تا کنون در آمریکا به سر بردند، مبتنی بر روحیه قلدر مآبانه‌ای که نظام حاکم بر آمریکا دارد بر سر کار بودند، حال دموکرات و جمهوری خواه هر کدام به نحوی بر اساس این روحیه اقدام کردند.

وی بیان کرد: اینطور نیست، اقداماتی که در شرایط امروز از سمت ترامپ صادر می‌شود یک کار غیر عادی در حاکمیت آمریکا تلقی شود.

سردار جزایری عنوان کرد: دولت‌های حاکم بر آمریکا دنبال تأمین منافع نامشروع خود هستند و بنابر این سیاست در تمامی دول گذشته نیز براساس همین موضع رفتار شده است.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در شرایط امروز تصور ترامپ این است که این روش کسب منافع بیشتری را برای ایالات متحده آمریکا به دنبال دارد.

وی یاد آور شد: روحیه‌ای که در آمریکا حاکم است در طولانی مدت جواب نمی‌دهد و آمریکا نیز همانند سایر امپراطوری‌های طول تاریخ رو به نابودی است.

سردار جزایری خاطرنشان کرد: آمریکا در موضوع مسائل داخلی دارای مشکلات اساسی و عدیده‌ای است برخی از کارشناسان معتقدند که دوران افول آمریکا آغاز شده است.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: ایجاد دو قطبی در کشور از جمله تلاش‌های آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی ایران است و این موضوع از گذشته تا کنون ادامه داشته است.

وی تأکید کرد: آنچه که مهم است وحدت، همفکری و همگرایی همه دستگاه‌ها باهم و البته دستگاه‌ها با مردم می‌باشد و باید از اینگونه همگرایی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی کمال استفاده را کرد.

سردار جزایری بیان کرد: بدون تردید یکی از اصلی ترین ارکان اقتصاد مقاومتی، باور و مدیریت است و بایستی درک روشنی از اقتصاد مقاومتی و آنچه از این مهم در قانون آمده است، داشته باشیم.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه راهی جز اقتصاد مقاومتی به معنی استحکام‌سازی زیرساخت‌های اقتصاد و تولید نداریم، ادامه داد: نگاه به بیرون هیچ کشوری را موفق نکرده است و آنچه که می‌تواند در درازمدت ارزش افزوده داشته باشد نگاه به درون است.

وی ابراز کرد: اگر بتوانیم نگاه به درون را مفهوم بندی و اعمال مدیریت دقیق نسبت به آن داشته باشیم بدون تردید از این چالش اقتصادی بیرون می‌آییم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند