بدون نظر
 
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت و معدن خراسان رضوی در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
تیم‌های بازرسی در تمامی نقاط شهر مستقر و آماده پاسخگویی سریع هستند
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۳ ب.ظ
 
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تیم‌های گشتی و بازرسی این اداره به صورت تمام‌وقت و سیار در تمام نقاط وحتی ورودی‌های شهر پراکنده هستند و در صورت بروز هرگونه تخلف در سریعترین زمان به آن رسیدگی می‌شود.

علی باخرد در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون اقدامات این سازمان در دهه آخر صفر، اظهار کرد: دو وظیفه از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر بر عهده ما گذاشته شده است اول اینکه جلوگیری از کمبود کالا و گران‌فروشی و دوم موضوع کالای تنظیم بازار است.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: حوزه نظارت این مهم به بازرسی‌های ما برمی‌گردد که تقریبا از یک هفته پیش پایگاه‌ها فعال شده‌اند و تمامی کالاهای این طرح، مدنظر قرار گرفته‌اند.

باخرد عنوان کرد: در تنظیم بازار شامل کالاهایی می‌شود که بیشتر مورد نیاز مردم است که بازرسی و نظارت آن به عهده همین معاونت و موضوع توزیع آن به وزارت جهاد کشاورزی برمی‌گردد که در هر دو حوزه مشکل خاصی دیده نشده است.

وی یادآور شد: گوشت، برنج و شکر سه قلم کالای مورد استفاده در طرح تنظیم بازار است که به تبع آن بازرسی نیز صورت می‌گیرد و البته نظارت بر مبنای کالای اساسی شکل گرفته است و البته این طرح تا چند روز بعد از شهادت امام رضا (ع) به طول می‌انجامد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رسیدگی به شکایات در این ایام سرعت عمل بیشتری نسبت به حالت عادی دارد و خوشبختانه در خصوص میزان موجودی کالای اساسی هیچ مشکل و کمبودی نداریم و البته افزایش قیمتی هم در کالاها نداریم.

باخرد بیان کرد: تیم‌های بازرسی متشکل از تمامی اداراتی است که در این طرح دخیلند از اصناف مختلف اداراتی مثل صنعت و معدن در این کار سهمی را به عهده دارند.

وی یادآور شد: تیم‌های گشتی و بازرسی این اداره به صورت تمام‌وقت و سیار در تمام نقاط وحتی ورودی‌های شهر پراکنده هستند و در صورت بروز هرگونه تخلف در سریعترین زمان به آن رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تیم‌های بازرسی در تمامی نقاط شهر مستقر و آماده پاسخگویی سریع هستند صنعتگران پذیرای ۲۵۰ نفر زائر در دهه آخر صفر می‌شوند برخورد با تخلفات فقط در ۱۵ دقیقه هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد/ برخورد با متخلفان آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود