بدون نظر
 
سفیر فلسطین در ایران:
اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ در ۱:۲۴ ب.ظ
 
سفیر فلسطین در ایران گفت: حرکات مسلحانه کل متجاوزین از آمریکا تا تمامی کشورهای حامی آن علیه کشور فلسطین، ایران و تمامی کشورهای اسلامی به واسطه اجتهاد، استشهاد و مقاومت مردم به نتیجه نمی رسد و پیروزی برای امت اسلام و مسلمین است.

صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در ایران در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون موضوع استکبار ستیزی، اظهار کرد: آمریکا و تمام دنیای امپریالیسم رفتارهای بسیار زشتی را در ایران انجام داده‌اند و بدون تردید ملت بزرگ ایران به عظمت حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در مقابل نظام آمپریالیسم ایستاده‌اند و البته  آمپریالیسم برای نابودی این نظام مقدس تمام تلاش خود را می‌کند.

وی افزود: به نظر من شما ملتی بزرگ به رهبری انسانی بزرگ هستید و در اثر وحدت ملی شما، نقشه‌ها و کارشکنی‌های آمریکا علیه ایران به نتیجه نمی‌رسد.

سفیر فلسطین در ایران بیان کرد: آمریکا و تمام دنیای امپریالیسم در کنار رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند تا حقوق ملت مظلوم فلسطین نابود کنند.

الزواوی اضافه کرد: حرکات مسلحانه کل متجاوزین از آمریکا تا تمامی کشورهای حامی آن نظیر نظام امپریالیسم علیه کشور فلسطین، ایران و تمامی کشورهای اسلامی به واسطه اجتهاد، استشهاد و مقاومت مردم به نتیجه نمی رسد و پیروزی برای امت اسلام و مسلمین است.

وی با اشاره به آیه ۲۴۹ سوره بقره، کَمْ مِنْ فِئَهٍ قَلیلَهٍ غَلَبَتْ فِئَهً کَثیرَهً بِإِذْنِ اللَّهِ وَ اللَّهُ مَعَ الصَّابِرینَ، بیان کرد: خداوند متعال در این آیه می‌فرماید که « بسا گروه اندکى که به توفیق خدا بر گروه بسیارى پیروز شدند و خدا با صابران است»، پس مشکل با کفار موضوع نفر و تعداد نیست چراکه خدواند وعده پیروزی داده است.

سفیر فلسطین در ایران ادامه داد: تمامی جنگ‌های اسلام از ابتدا تا کنون موضوع سلاح و نفرات نیست بلکه مسئله اعتقاد راسخ از جانب مسلمانان به قدرت خداست.

زواوی یادآور شد: این موضوع به دفعات به همه اثبات شده است و بهترین مثال معاصر آن نیز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است که با پیروزی قاطع ایران به نتیجه رسید پس مسئله پیروزی به حجم سلاح و مهمات بر نمی‌گردد بلکه مستقیم به ارتباط بنده با خداوند مربوط است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند