بدون نظر
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ در ۱:۴۲ ب.ظ
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمن، استقامت در برابر آن‌ها و تلاش در راستای برقراری اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون است.

صفر نعیمی، عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون تصویب قانون کاتسا، اظهار کرد: یاوه‌گویی‌ها و توطئه‌ها علیه نظام از سوی آمریکا تازگی ندارد و از همان روز اول نیز امام راحل گفتند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و حتی آن زمان هم عده‌ای این موضوع را نتوانستند بپذیرند.

نعیمی افزود: امام خمینی (ره) با تأکید بر این مهم به همه اثبات کردند که ایالت متحده و به زعم عده‌ای ابرقدرت دنیا نمی‌تواند در مقابل قدرت مردم ایران دوام بیاورد.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شاید این نقشه‌ها در سایر کشورها مقطعی جواب دهد ولی در ایران اسلامی این نقشه‌ها کاربرد ندارد و بیشتر مردم را به نظام اسلامی امیدوارتر می‌کند.

وی عنوان کرد: تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمن، استقامت در برابر آن‌ها و تلاش در راستای برقراری اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون است.

نعیمی تأکید کرد: رمز آسودگی خاطر مردم ایران وجود رهبری فرزانه و اگر سایر کشورهای دنیا نمی‌توانند در مقابل نقشه‌های خیلی کوچک‌تر دوام بیاورند، نبود رهبر واحد برای آن‌ها است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند