بدون نظر
 
عضو سابق کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با «محراب خبر»:
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ در ۳:۵۱ ب.ظ
 
عضو سابق کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها به دنبال عقب نشینی ما هستند و اگر این مهم محقق شود آن‌ها سر جای خود نمی‌شینند و به مقاصد جدید دست می‌اندازند.

ابراهیم آقامحمدی، عضو سابق کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با محراب خبر، پیرامون تصویب قانون کاتسا، اظهار کرد: قانون کاتسا در ارتباط با سایر کشورها برای اقتصاد ما چالش ایجاد می‌کند و نه تنها در سطح بین المللی بلکه در معاملات داخلی نیز این قانون تأثیر گذار است.

وی افزود: غربی‌ها به دنبال این هستند تا کشورهایی که در مقابل آن‌ها می‌ایستند و جواب زورگویی‌های آن‌ها را می‌دهند را ایزوله کنند و سر جای خودشان بنشانند که کاتسا از این دست کارها است و باید دید در این بین اروپایی‌ها چه واکنشی نشان می‌دهند.

عضو سابق کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آمریکایی‌ها به دنبال عقب نشینی ما هستند و اگر این مهم محقق شود آن‌ها سر جای خود نمی‌شینند و به مقاصد جدید دست می‌اندازند.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب تحریم بوده‌ایم و هروقت امکانی برای تحریم مجدد ما پیدا می‌کردند و مضایقه نمی‌کردند و با تکیه به مردم، ملت و متفکرین از گردنه‌های مختلف گذشتیم.

وی تصریح کرد: اگر در برابر این قانون نیز اگر ملاحظه کاری بکنیم جلو می‌آیند و این‌ها زمانی می‌‌خواستند که انقلاب را درون خاموش کنند ولی به این مهم دست نیافتند.

عضو سابق کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شعله‌های با برکت انقلاب اسلامی پایگاه‌های آن‌ها را در منطقه می‌سوزاند و آتش در جانشان افتاده‌است و به دنبال این هستند که انقلاب را در سطح دنیا به چالش کشند که با نصرت الهی، همراهی مردم و مسئولان این مهم محقق نمی‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند