بدون نظر
 
مدیر کل امور رفاه زائران استانداری خراسان رضوی در گفت‌وگو «محراب خبر»:
۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۴ ب.ظ
 
مدیر کل امور رفاه زائران استانداری خراسان رضوی گفت: از عمده کارهایی که انجام شده است برای پر شدن خلاء نبود ایستگاه‌های بین جاده‌ای در برخی مسیرها، 200 دستگاه اتوبوس تدارک دیده شده است تا زائرانی که با ایستگاه‌های مختلف مقصد فاصله دارند، به موقع به نقطه مورد نظر برسند.

مهدی فروزان، مدیر کل امور رفاه زائران استانداری خراسان رضوی در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون اقدامات دهه آخر صفر، اظهار کرد: زائران پیاده امسال قطعا نسبت به سال گذشته، با تفاوت‌هایی روبه رو خواهند شد و تفاوت عمده سال جاری، بر اساس دستور معاون زیارت استانداری خراسان رضوی، کار امور زائران پیاده را دو دستگاه خصوصی پیگیری می‌کنند.

مدیر کل امور رفاه زائران استانداری خراسان رضوی افزود: شورای هیأت‌های مذهبی زیرمجموعه سازمان تبلیغات اسلامی، جمعیت خدمتگزاران به عنوان یک گروه مردم نهاد، دو دستگاه خصوصی متولی امور زائران پیاده در دهه آخر صفر را به عهده دارند.

فروزان عنوان کرد: کار ثبت نام و اعزام ها در سامانه ۸ توسط جمعیت انجام می‌شود و البته مجوز تردد کاروان‌ها و ثبت نام، نیاز به هماهنگی به شورای هیئت‌های مذهبی دارند.

وی خاطرنشان کرد: برای ایجاد ایستگاه های زائر بین جاده‌ای جلساتی نیز برای بررسی صلاحیت صاحبان ایستگاه‌ها و سایر موارد به این ایستگاه‎ها برگزار شده است.

مدیر کل امور رفاه زائران استانداری خراسان رضوی یادآور شد: اداره کل رفاهی در حوزه ایجاد ایستگاه‌ها ندارد بلکه هماهنگ‌کننده بین دستگاه‌ها را بر عهده دارد.

فروزان بیان کرد: از عمده کارهایی که انجام شده است برای پر شدن خلاء نبود ایستگاه‌های بین جاده‌ای در برخی مسیرها، ۲۰۰ دستگاه اتوبوس تدارک دیده شده است تا در محورهای تربت حیدریه، فریمان، نیشابور، ملک‌آباد، سرخس، کلات و چناران به مشهد مقدس، زائرانی که با ایستگاه‌های مختلف مقصد فاصله دارند، به موقع و تا قبل از ساعت ۱۶:۳۰ که آخرین ساعت مجوز تردد هر روز است، به نقطه مورد نظر برسند.

وی اضافه کرد: در حوزه آبرسانی نیز تعداد ۱۵ تانکر در نظر گرفته شده است که برای تأمین آب شرب و غیر شرب خدمت رسانی کنند.

مدیر کل امور رفاه زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: طی قراردادی که با بیمه ایران شده است هر نفر از زائران فقط با پرداخت هزار تومان در زمینه‌های بهداشت، درمان و حوادث، بیمه مسئولیت می‌شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند