بدون نظر
 
معاون استاندار خراسان رضوی در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۳ ب.ظ
 
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: در موضوع دهه آخر صفر نیز تعداد 17 استان برای خدمت به زائران پیاده مشارکت دارند و تا کنون 276 ایستگاه در جاده و 400 ایستگاه در مشهد برنامه ریزی شده است.

محمدحسن واحدی، معاون استاندار خراسان رضوی، در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون برنامه‌های دهه آخر صفر، اظهار کرد: در پایان ماه صفر حجم عظیم زائران را به مشهد خواهیم داشت که از این تعداد سه میلیون و پانصد هزار نفر زائر سواره  و ۳۵۰ هزار نفر زائر پیاده هستند.

معاون استاندار خراسان رضوی افزود: در موضوع دهه آخر صفر نیز تعداد ۱۷ استان برای خدمت به زائران پیاده مشارکت دارند و تا کنون ۲۷۶ ایستگاه در جاده و ۴۰۰ ایستگاه در مشهد برنامه ریزی شده است.

واحدی بیان کرد: از تمامی عزیزانی که قصد تشرف پیاده به حرم رضوی را دارند تقاضا داریم که حتما در سامانه زیارت ۸ ثبت نام کنند و البته تمامی زائران نیز با مبلغ فقط هزار تومان بیمه می‌شوند و از این روی نیز تقاضا می‌شود که در سامانه زائر نیز ثبت نام کنند.

وی عنوان کرد: همگرایی بسیار بالایی در بین دستگاه‌های اجرایی و خدماتی نظیر شهرداری، آستان قدس و امداد و نجات اتفاق افتاده است و همه آمادگی و برنامه خود را اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند