بدون نظر
 
دبیر بنیاد الجواد هندوستان در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
نهال نوپای «الجواد» تأثیر بسزایی در بین مردم دارد
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 
دبیر بنیاد الجواد هندوستان گفت: بنیاد الجواد با توجه به عمر کوتاهی که از تأسیس آن می‌گذرد توانسته است تأثیرگذاری به سزایی در بین مردم داشته است.

سید مناظر نقوی، دبیر بنیاد الجواد هندوستان در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون فعالیت‌های این بنیاد، اظهار کرد: بنیاد فرهنگی الجواد هندوستان در سال ۲۰۰۴ با عضویت شخصیت‌های مذهبی، علمی و فرهنگی تأسیس شد و هدف از تأسیس آن خدمت‌رسانی به جهان اسلام و ترویج مکتب اهل بیت (ع) است و این بنیاد برای انجام کارهای فرهنگی، علمی، آموزشی و خدمات اجتماعی در کشور هندوستان به صورت رسمی در سال ۲۰۰۶ ثبت رسید.

وی افزود: بنیاد الجواد با توجه به عمر کوتاهی که از تأسیس آن می‌گذرد توانسته است تأثیرگذاری به سزایی در بین مردم داشته است و این فعالیت به طوری بوده است که حتی ایام فاطمیه را نیز در کشور هندوستان برگزار کرده است.

نقوی با بیان اینکه انتشار کتب مذهبی از جمله کارهای فاخر بنیاد الجواد برای مردم بوده است، تصریح کرد: انتشار مجله انوار ولایت به دو زبان انگلیسی و اردو به صورت سه ماهه و خبرنامه الجواد برای طلاب و زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به دو زبان اردو و انگلیسی از جمله کارهای مکتوب این بنیاد است.

دبیر بنیاد الجواد یادآور شد: برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در ایام دهه کرامت در مشهد مقدس با حضور شعرای معروف اردو زبان از کشورهای هند و پاکستان نیز جزء کارهای ویژه برای اهل بیت است.

وی خاطرنشان کرد: تمامی این فعالیت‌ها به علاوه ده‌ها فعالیت فرهنگی و مذهبی دیگر گوشه‌ای از کارهای این بنیاد به حساب می‌آید که توانسته در این مدت کوتاه تأثیرات به سزایی را در حوزه علوم دینی و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی طلاب و به خصوص طلاب هندوستانی داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند