بدون نظر
 
معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ در ۱:۴۵ ب.ظ
 
معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) گفت: بنا به دستور فرماندهی سپاه امام رضا (ع) تمامی امکانات فرهنگی، آمادی، ایمنی، تأمینی و اجرایی سپاه استان را در راستای این مهم، بسیج می‌آیند.

سرهنگ مرتضی مرادی، معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون برنامه‌های رفاهی دهه آخر صفر، اظهار کرد: برای بسیج کردن تمامی امکانات سپاه در سطح استان قرارگاه ثامن الحجج تشکیل شد که در نواحی مقاومت قرارگاه فرعی ثامن الحجج است که البته با شرح وظایف بومی این تقسیم بندی در سطح حوزه نیز وجود دارد.

معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) عنوان کرد: تمام اقدامات قابل تصور برای زائر و تمامی اقداماتی که در راستای تسهیل کار دستگاه‌های دولتی و گروه‌های مردم نهاد وجود دارد، از جمله کارهای در دست اقدام سپاه امام رضا (ع)، برای دهه آخر صفر است.

مرادی یادآورشد: بنا به دستور فرماندهی سپاه امام رضا (ع) تمامی امکانات فرهنگی، آمادی، ایمنی، تأمینی و اجرایی سپاه استان را در راستای این مهم، بسیج می‌آیند.

وی عنوان کرد: تمامی موضوعات معیشیتی و خدمات رفاهی با بسیج تمامی امکانات سپاه، به منظور خدمت رسانی به زائران پیاده، آماده هستند تا در حد آخرین توان باری از روی دوش زائر برداشته شود.

معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) خاطرنشان کرد: البته تمامی این اقدامات در راستای این مهم اجرا می‌شود که وجهه مردمی کار ثابت بماند به نحوی که تمامی این خدمات بدون تابلو انجام می‌شود و تلاش این است که رنگ و بوی مردمی داشته باشد و البته تمامی همکاران حاضر در این طرح با قدم دل وارد این عرصه می‌شوند.

مرادی تأکید کرد: تنهای تابلویی در این حرکت مردمی عظیم با خود حمل می‌کنیم، تابلو افتخار خادمی حضرت رضا(ع) است.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند