بدون نظر
 
با همکاری ظرفیت های مردمی برگزار شد؛
بهره مندی ۶۸ هزار نفر از مزایای جشنواره فصل شکوفایی
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۱ ق.ظ
 
مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم از اجرای روزانه 28 برنامه در طول 3 ماه تابستان و مجموعا دو هزار و 286 برنامه در جشنواره فصل شکوفایی با برخورداری 68 هزار مخاطب خبر داد.

به گزارش محراب خبر، مرتضی دبیریان، مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم از اجرای روزانه ۲۸ برنامه در طول سه ماه تابستان و مجموعا دو هزار و ۲۸۶ برنامه در جشنواره فصل شکوفایی با برخورداری ۶۸ هزار مخاطب خبرداد و اظهار کرد: برنامه‌های اجرا شده شامل هزار و ۳۲۱ برنامه آموزشی و ۸۲۰ برنامه نشاط و اردویی در بازه سه ماهه تابستان ۹۶ بوده است.

دبیر جشنواره فصل شکوفایی با اشاره به خدماتی که در قالب طرح فصل شکوفایی به تشکل‌ها ارائه شده است، بیان کرد: ۱۵ برنامه آموزشی و ۱۰ برنامه نشاط و اردویی با همکاری تشکل‌ها در تابستان امسال به اجرا رسیده است و برنامه‌های بچه محل ۲۶۲، تفریح با علم ۲۱۷ و کارآفر ۱۷۲ بار اجرا شده‌اند و این سه برنامه بیشترین میزان استقبال را از بین برنامه‌های آموزشی داشته‌اند.

دبیریان با بیان اینکه هزار و ۳۹۶ برنامه آموزشی و ۸۹۰ برنامه نشاط و اردویی با همکاری تشکل‌ها اجرا شده است، خاطرنشان کرد: ۳۱۸ درخواست برای بهره‌مندی از مجموعه‌های آبی، ۱۹۱ درخواست برای باشگاه تیراندازی و ۱۴۵ درخواست استفاده از مجموعه‌های سینمایی از سری برنامه‌های نشاط و اردویی است که بیشترین درخواست‌ها را از سوی تشکل‌ها برای اجرا دارا بوده‌اند.

مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم با تأکید بر همکاری ۵۵۰ تشکل در این طرح عنوان کرد: ۹۴ تشکل از منطقه سه، بیشترین میزان برخورداری از این طرح را داشته‌اند و منطقه دو با ۸۳ و در حاشیه شهر نیز ۶۳ تشکل از این طرح بهره‌مند شده‌اند.

دبیریان به پراکنش ظرفیت‌های مردمی که در این جشنواره مشارکت داشته‌اند اشاره کرد و افزود: مساجد، سازمان‌های مردم نهاد، کانون‌های فرهنگی مساجد، هیئات مذهبی و دیگر ظرفیت‌های مردمی در این جشنواره همکاری و مشارکت داشتند.

دبیر جشنواره فصل شکوفایی تصریح کرد: هزار و ۷۲۹ برنامه توسط دبیرخانه فصل شکوفایی ساماندهی و اجرا شده است و برنامه‌های دیگر با همکاری سایر فرهنگسراها به اجرا در آمده است.

شایان ذکر است طرح فصل شکوفایی با رویکرد خدمت‌رسانی و با همکاری تشکل‌ها در فصل تابستان با ارائه برنامه‌های آموزشی، نشاط و اردویی با محوریت فرهنگسرای علوم و نجوم اجرا شده است.

منبع: روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند