بدون نظر
 
مداح و ذاکر اهل بیت (ع) درگفت‌وگو با «محراب خبر»:
اداء وظیفه مداح به اسلام، انقلابی خواندن است
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۲ ق.ظ
 
مداح و ذاکر اهل بیت (ع) گفت: اگر مداح بخواهد حق خود را به اسلام اداء کند، حتما باید در مسیر انقلاب قدم بردارد، باید دید مسائل روز از ما چه می‌خواهد.

محمد عطاپور، مداح و ذاکر اهل بیت (ع) درگفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون ارتباط بین مداحی و جریان انقلاب اسلامی، بیان کرد: تأثیرگذاری مداحی بر انقلاب اسلامی بسیار زیاد بوده است چراکه در بعد فرهنگی انقلاب اسلامی نقش مداحی غیر قابل انکار است.

وی افزود: به روز بودن اشعار و مدح مداح بسیار مهم است و بی‌تفوت بودن نسبت به این موضوع بسیار بی انصافی است و قصد بی احترامی کردن ندارم ولی اگر کسی کمی انصاف خرج کند محال است که در راه انقلاب، امام و رهبری قدم برندارد.

مداح و ذاکر اهل بیت (ع) عنوان کرد: اگر مداح بخواهد حق خود را به اسلام اداء کند، حتما باید در مسیر انقلاب قدم بردارد، باید دید مسائل روز از ما چه می‌خواهد.

عطاپور یادآور شد: با توجه به فضای هیئت‌ها، به مداحان جوان و هیئت‌های نوپا توصیه کرد: احترام به قدیمی‌ترهای هیئت بگذارید و حرف‌هایی که به آن‌ها گفته می‌شود را به عنوان تجربه از بزرگ‌ترها بپذیرند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند