بدون نظر
 
مداح و ذاکر اهل بیت (ع) در گفت‌وگو با «محراب خبر»:
زندگی اهل بیت(ع) پیش‌برنده اهداف انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۶ ب.ظ
 
مداح و ذاکر اهل بیت (ع) گفت: از زندگی اهل بیت باید در راستای پیشبرد اهداف متعالی بشر و انقلاب اسلامی استفاده کرد و اگر از این مهم استفاده نشود امروز کسی پیدا نمی‌شود که در مقابل دشمنان اسلام همچون داعش بایستد.

جعفر ملائکه، مداح و ذاکر اهل بیت (ع) در گفت‌وگو با محراب خبر پیرامون نقش مداحی در پبشبرد اهداف کلی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ار ابتدای انقلاب مداحان با در دست داشتن منبرهای مختلف، کارهای بسیار انجام دادند و پیام‌های زیادی را به گوش مردم رساندند و مداح قادر است که یک سخنرانی و موعظه را در قالب یک شعر کوتاه به مخاطب منتقل کنند.

مداح و ذاکر اهل بیت (ع) اضافه کرد: شعر در پوست، گوشت و خون مردم ایران جا گرفته است از این تأثیر به سزایی برای رساندن پیام دارد.

ملائکه با اشاره به اینکه جریان عاشورا و در کل حرکت اهل بیت (ع) نباید محدود به زمان خود ایشان باشد، بیان کرد: باید از کارهای آنها در راستای پیشبرد اهداف متعالی بشر و انقلاب اسلامی استفاده کرد و اگر از این مهم استفاده نشود امروز کسی پیدا نمی‌شود که در مقابل دشمنان اسلام همچون داعش بایستد و مردم باید بدانند که دشمنان اسلام در حال حاضر ادامه دهندگان راه دشمنان اهل بیت در ۱۴۰۰ سال پیش هستند.

وی تأکید کرد: مداحان و هیئت‌های مذهبی جوان راه را گم نکنند و مراقبت کنند که دنباله رو حقیقی مکتب عاشورا و قیام امام حسین (ع) باشند و گرنه به بی راهه کشیده می‌شوند و بدانند که امام حسین (ع) برای چه به شهادت رسیده‌اند.

مداح و ذاکر اهل بیت (ع) یادآور شد: برخی هیئت‌ها که فقط سینه می‌زنند و منبر و سخنران خوب ندارند، ضربه می‌خورند و اگر این اتفاق بیفتد در نهایت به دیگران نیز ضربه خواهند زد و در عمل شور و شعور باید با یکدیگر تلفیق شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی‌ها با قوانینی مثل کاتسا به دنبال عقب نشینی ما هستند اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون تنها راه مقابله با دشمن است قانون کاتسا نقطه شروع یا اتمام تحریم‌ها نیست اقدامات کارشکنانه آمریکا در کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد فروپاشی جبهه کفر و اتحاد درونی در گرو تقویت استکبار ستیزی است رفتار ترامپ روشی عادی در حاکمیت آمریکا برای کسب منفعت است نابسامانی دنیای استکبار، بهترین فرصت برای اتحاد و پیشرفت است سپاه در دهه آخر صفر با بسیج تمامی امکانات به استقبال زائران می‌رود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس آماده خدمت رسانی به زائران پیاده دهه آخر صفر هستند ۱۷ استان در برنامه دهه آخر صفر مشارکت دارند بی غیرتی و عفت زدایی اولویت کاری حجمه فرهنگی دشمن است هدف بسیج دانش‌آموزی هویت‌بخشی به دانش‌آموز است/ مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را در ۱۳ آبان می‌دهند